X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyPRINCE2® video kurz

E-learning Found.a Pract.

Certifikačné školenie PRINCE2 Foundation a Practitioner formou elektronického vzdelávania.

Certifikát

PRINCE2® Foundation a PRINCE2® Practitioner

Obsah

Pokiaľ nemáte čas zúčastniť sa štandardného školenia, ponúkame vám možnosť absolvovať školenie doma pri počítači a prídete k nám len na skúšku. K realizovaniu školenia je potrebné on-line pripojenie na internet. Toto školenie je akreditované AXELOS a obsahom sa vyrovná štandardným typom školenia realizovaných formou interaktívnych prednášok. Podmienkou je, že každý študent musí zodpovedne pristupovať k samoštúdiu, nasledovať inštrukcie, prečítať si všetku doporučenú literatúru a realizovať on-line testy.

Komplet e-learning školenia PRINCE2 obsahuje všetko, čo potrebujete. Je tam učebnica, školiace materiály, cvičné testy a podobne. Na registráciu, ale aj samotnú prácu so systémom musíte mať pripojenie na e-learningový server. Odhadujeme, že na úspešné zvládnutie záverečnej skúšky PRINCE2® Foundation vám bude stačiť 60 hodín intenzívneho domáceho štúdia. Nie sú potrebné žiadne ďalšie znalosti alebo skúsenosti.

Celé e-learning školenie PRINCE2® je v anglickom jazyku, a preto je na jeho zvládnutie potrebná znalosť angličtiny na priemernej úrovni, pretože prednášky sa realizujú formou čítaného (audio) sprievodného textu. (Vaša úroveň je dostačujúca, ak rozumiete priloženým textom). Prostredníctvom e-learningu môžete realizovať všetky úrovne školenia PRINCE2®.

PRINCE2 Practitioner je druhým stupňom certifikácie PRINCE2.

Skúška PRINCE2 Foundation a Practitioner:

Na realizovanie skúšok sa môžete prihlásiť kedykoľvek v priebehu 12 mesiacov od zakúpenia školenia. Termín skúšky je potrebné rezervovať minimálne 14 dní pred realizovaním školenia. Obe skúšky môžete robiť v jeden deň, alebo si ich môžete rozdeliť.

Ku školeniu  od nás dostávate:

1. Prístupové kódy do servera

2. Skúšky Foundation a Practioner a eCertifikát

3. Manuál "Managing Successfsful Projects with PRINCE2" zapožičiavame

 

 

Cena (bez DPH)

Cena kurzu E-learning Found.a Pract. je 1380 € bez DPH (1656 € s DPH). lorem ipsum

Rýchle informácie

Bezplatné školenia cez ÚP od 8.4.2024

Národný projekt Zručnosti pre trh práce prináša možnosť BEZPLATNE získať finančnú podporu na vzdelávanie či rekvalifikáciu. Projekt je učený pre pracujúcich aj pre nezamestnaných ľudí. V rámci tohto projektu máte možnosť požiadať Úrad práce o preplatenie všetkých nami poskytovaných kurzov a to hlavne PRINCE2, SCRUM, ITIL.

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na [email protected] alebo 0915 890 650.


Školíme aj PRINCE2 verziu 7.

Od septembra 2023 je možno získať certifikát PRINCE2 Foundation a Practitioner aj v najnovšej verzii PRINCE2 verzia 7. Táto verzia so sebou prináša veľké množstvo zmien a podstatne sa odlišuje od predchádzajúcich verzii.


Pripravované školenia

V roku 2024 pripravujeme rozšírenie certifikačnej schémy a plánujeme do nášho portfólia zahrnúť nasledovné školenia: DevOps, ITIL - vyššie stupne certifikácie, P3O, Jira a Kyberbezpečnosť - NIS2.
Ak máte predbežný záujem o niektoré zo školení, napíšte nám Email a budeme vás informovať o otvorení kurzu.


Konferencia "Projektový manažment 2024"

Fakulta manažmentu UK pripravuje konferenciu o nových trendoch v projektovom riadení, ktorá sa uskutoční 18. apríla od 15:30 do 18:30, Miestnosť D2, Fakulta managementu UK, Odbojárov 10, Bratislava. Vstup je bezplatný. Tu je leták ku konferencii.

 
>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac