X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázky


 podmienkami používania

Všeobecné zásady používania systému PRINCE2

  1. Všetky informácie na stránke www.prince-2.sk sú chránené autorskými právami a je zakázané akékoľvek ich šírenie.
  2. Je zakázané kopírovať akýkoľvek obsah, vrátane videí a testovacích otázok a používať ho mimo stránky www.prince-2.sk
  3. Je zakázané šíriť videá a iné informácie na internete a zdieľať ich s inými užívateľmi Internetu.
  4. Akékoľvek porušenie podmienok v bode 1 a 2 môže byť dôvodom na vymáhanie škody a ušlého zisku až do výšky 100.000€.
  5. Každý účet môže používať iba osoba, ktorá si účet registrovala/zaplatila. Je zakázané zdieľať účty medzi viacerými osobami. Pokiaľ systém zaregistruje takúto aktivitu, účet používateľa môže by deaktivovaný bez náhrady zvyšného času trvania účtu.
  6. V prípade, ak je systém www.prince-2.sk nefunkčný dhlšie ako 10% celkovej platnosti účtu užívateľa, tento má právo požadovať kompenzáciu vo forme predĺženia účtu a alikvótne obdobie.
  7. Nie je možné nijakým spôsobom vymáhať náhradu škody od prevádzkovateľa systému v prípade, ak poskytované informácie sú nejasné, nie sú úplne presné alebo sa úplne nezhodujú s metodikou PRINCE2.

Rýchle informácie

Bezplatné školenia cez ÚP od 8.4.2024

Národný projekt Zručnosti pre trh práce prináša možnosť BEZPLATNE získať finančnú podporu na vzdelávanie či rekvalifikáciu. Projekt je učený pre pracujúcich aj pre nezamestnaných ľudí. V rámci tohto projektu máte možnosť požiadať Úrad práce o preplatenie všetkých nami poskytovaných kurzov a to hlavne PRINCE2, SCRUM, ITIL.

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na [email protected] alebo 0915 890 650.


Školíme aj PRINCE2 verziu 7.

Od septembra 2023 je možno získať certifikát PRINCE2 Foundation a Practitioner aj v najnovšej verzii PRINCE2 verzia 7. Táto verzia so sebou prináša veľké množstvo zmien a podstatne sa odlišuje od predchádzajúcich verzii.


Pripravované školenia

V roku 2024 pripravujeme rozšírenie certifikačnej schémy a plánujeme do nášho portfólia zahrnúť nasledovné školenia: DevOps, ITIL - vyššie stupne certifikácie, P3O, Jira a Kyberbezpečnosť - NIS2.
Ak máte predbežný záujem o niektoré zo školení, napíšte nám Email a budeme vás informovať o otvorení kurzu.


Konferencia "Projektový manažment 2024"

Fakulta manažmentu UK pripravuje konferenciu o nových trendoch v projektovom riadení, ktorá sa uskutoční 18. apríla od 15:30 do 18:30, Miestnosť D2, Fakulta managementu UK, Odbojárov 10, Bratislava. Vstup je bezplatný. Tu je leták ku konferencii.

 
>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac