X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázky


 podmienkami používania

Všeobecné zásady používania systému PRINCE2

  1. Všetky informácie na stránke www.prince-2.sk sú chránené autorskými právami a je zakázané akékoľvek ich šírenie.
  2. Je zakázané kopírovať akýkoľvek obsah, vrátane videí a testovacích otázok a používať ho mimo stránky www.prince-2.sk
  3. Je zakázané šíriť videá a iné informácie na internete a zdieľať ich s inými užívateľmi Internetu.
  4. Akékoľvek porušenie podmienok v bode 1 a 2 môže byť dôvodom na vymáhanie škody a ušlého zisku až do výšky 100.000€.
  5. Každý účet môže používať iba osoba, ktorá si účet registrovala/zaplatila. Je zakázané zdieľať účty medzi viacerými osobami. Pokiaľ systém zaregistruje takúto aktivitu, účet používateľa môže by deaktivovaný bez náhrady zvyšného času trvania účtu.
  6. V prípade, ak je systém www.prince-2.sk nefunkčný dhlšie ako 10% celkovej platnosti účtu užívateľa, tento má právo požadovať kompenzáciu vo forme predĺženia účtu a alikvótne obdobie.
  7. Nie je možné nijakým spôsobom vymáhať náhradu škody od prevádzkovateľa systému v prípade, ak poskytované informácie sú nejasné, nie sú úplne presné alebo sa úplne nezhodujú s metodikou PRINCE2.

Rýchle informácie

Bezplatná projektová certifikácia pokračuje aj v roku 2024

V rokoch 2022 a 2023 prebiehal program "Nestrať prácu - vzdelávaj sa" v rámci ktorej sme školili hlavne projektové riadenie PRINCE2, SCROM a ITIL. Táto podpora bola určená hlavne zamestnaným ľuďom na zvýšenie kvalifikácie alebo udržanie miesta.
Podľa našich informácie sa rovnaký program spúšťa aj v roku 2024


Školíme aj PRINCE2 verziu 7.

Od septembra 2023 je možno získať certifikát PRINCE2 Foundation a Practitioner aj v najnovšej verzii PRINCE2 verzia 7. Táto verzia so sebou prináša veľké množstvo zmien a podstatne sa odlišuje od predchádzajúcich verzii.


Pripravované školenia

V roku 2024 pripravujeme rozšírenie certifikačnej schémy a plánujeme do nášho portfólia zahrnúť nasledovné školenia: DevOps, ITIL - vyššie stupne certifikácie, P3O, Jira a Kyberbezpečnosť - NIS2.
Ak máte predbežný záujem o niektoré zo školení, napíšte nám Email a budeme vás informovať o otvorení kurzu.

>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac