Prince-2.sk
X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyPRINCE2

PPW PRINCE2 Practitioner Webinar

Druhý stupeň školenia PRINCE2 cez Webinár

Certifikát

PRINCE2® Practitioner

Obsah

PRINCE2 Practitioner - webinárové školenie


Špecifikáciou školenia PRINCE2 Practitioner je zameranie sa na uplatnenie metodiky PRINCE2 v praxi. Na školení sa nepreberajú už žiadne ďalšie teoretické informácie nad rámec školenia PRINCE2 Foundation a cvičí sa hlavne práca s manuálom.

Čo sa bude školiť

Budeme si preberať jeden praktický príklad (simulačný skúšobný projektový scenár), na ktorom si ukážeme, ako správne porozumieť otázke, ako identifikovať kľúčové a silné slová a aké typy otázok sa môžu vyskytnúť na skúške. Dôležitým komponentom školenia je práca s manuálom, správne identifikovanie a rýchle nájdenie obsahu a pochopenie štruktúry obsahu.

Ako bude školenie prebiehať

Školenie trvá 8-10 vyučovacích hodín rozdelených na 3-4 bloky s prestávkami. Školenie je rozdelené do 1 alebo 2 dní. Školenie bude nahrávané a študenti si môžu neskôr pozrieť aj záznam, avšak pre úspešné zvládnutie sa odporúča absolvovať aspoň 75% prednášaných blokov. V prípade vymeškania niektorého z blokov z vážnych dôvodov môže školiteľ poskytnúť krátké individuálne konzultácie

Realizovanie certifikovanej skúšky PRINCE2 Practitioner

Certifikačná skúška PRINCE2 Practitioner nie je súčasťou ceny webinároveho školenia, ale študenti si ju môžu dokúpiť za zvýhodnenú cenu. Skúška je náročná najmä preto, že potrebujete mať pred sebou projektový scenár (na ktorom je postavená celá skúška). Tento scenár môže mať aj doplnky, čo sú papiere navyše (nie vo verzii 2017). Okrem toho máte pred sebou samotné otázky a správne odpovede zapisujete do odpoveďového formulára. Nad tým všetkým je ešte PRINCE2 manuál, ktorý môžete počas skúšky používať. Toto je proces v prípade ak realizujete skúšku v papierovej forme v našich školiacich priestoroch. Alternatívou je on-line skúška Practitioner, ktorú realizujete cez počítač, môžete mať iba jeden monitor a musíte sa prepínať medzi oknami. Pri skúške takisto môžete použiť papierový manuál.

Skúška obsahuje spolu 80 otázok a na jej realizovanie máte 2,5 hodiny plus 40 minút za to, že skúška nie je v materinskom jazyku.

Cena (bez DPH)

Cena kurzu PPW PRINCE2 Practitioner Webinar je 199 € bez DPH (238.8 € s DPH).

 

Vyberte si z našej širokej ponuky školení. Pre zjednodušenie sme pripravili porovnávaciu tabuľku, v ktorej nájdete zoznam kurzov PRINCE2® a čo jednotlivé kurzy obsahujú. Z tabuľky sa viete prekliknúť aj priamo na detaily jednotlivých kurzov.

  Školenie Videoškolenie E-learning Kniha* Manuál** Skúška F Skúška P Cena bez DPH  
PRINCE2® Foundation
štandardný 3 dni             890 €  
víkendový 2 dni             695 €  
E-learning               650 €  
Exam Plus               390 €  
diaľkové školenie               650 €  
PRINCE2® Practitioner
štandardný 2 dni             890 €  
E-learning               790 €  
Exam Plus               560 €  
diaľkové školenie               850 €  
recertifikacia 2 dni             790 €  
PRINCE2® Foundation + Practitioner
štandardný 5 dní             1590 €  
konverzia 5 dní             1290 €  
E-learning               1290 €  
 
1-dňový seminár 1 deň             250 €  
ochutnávka 0.5 dňa             0 €  

*  Základy metódy projektového riadenia PRINCE2®
** Managing successful projects with PRINCE2®

Rýchle informácie

Webinárové školenie PRINCE2 2017

Ideme s dobou a snažíme sa šetriť váš čas aj peňaženku. Preto organizujeme ako prví na Slovensku  školenie PRINCE2 2017 prostredníctvom webinára. Neváhajte a získajte viac informácií na našej stránke. Prvý deň školenia je ZADARMO!!!


Bezplatné školenia cez REPAS+, KOMPAS+

Poskytujeme školenia projektového riadenia PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a SCRUM prostredníctvom Úradov práce a to programy REPAS+ a KOMPAS+. Kurzy môžu byť preplatené vedeným úchádzačom o zamestnanie na úradoch práce.


Nová verzia PRNCE2 2017

V roku 2017 prišla na trh aktualizovaná verzia metodiky PRINCE2. Nová verzia PRINCE2 2017 prináša so sebou niektoré zmeny v interpretácii aj certifikácii. Prinášame súhrn najdôležitejších informácií.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál

Pripravili sme pre Vás druhé vydanie dvojja-zyčného manuálu "Základy metó- dy projektové- ho riadenia PRINCE2". Manuál prináša všetky infrormá- cie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac

PRINCE2 v Rusku

PRINCE2 Foundation training in RussiaŠkolenie v Rusku bolo výzvou aj zážitkom. Hoci moja ruština ešte nedosahuje profe-sionálnu úroveň, dohodli sme sa, že budeme pokračovať v spolupráci a budovať základ pre rozšírenie kurzov na ruský trh.

Čítať viac