X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyPRINCE2® video kurz

PRINCE2® Practitioner - video kurz

Elektronické školenie a certifikát, e-learning PRINCE2 Practitioner

Certifikát

PRINCE2® Practitioner

Obsah

PRINCE2 Practitioner je druhým stupňom certifikácie PRINCE2. Pre jeho absolvovanie musíte už vlastniť certifikát PRINCE2 Foundation. Nezaláží pritom, či ste školenie PRINCE2 Foundation absolvovali v našej firme alebo kdekoľvek inde a takisto nezáleží, či ste certifikát Foundation získali pri prezenčnom školení alebo formou e-learningu.

Komplet e-learning školenia PRINCE2 obsahuje všetko, čo potrebujete. Je tam učebnica, školiace materiály, cvičné testy a podobne. Na registráciu, ale aj samotnú prácu so systémom musíte mať on-line pripojenie na e-learningový server. Odhadujeme, že na úspešné zvládnutie záverečnej skúšky PRINCE2® Foundation vám bude stačiť 30 hodín intenzívneho domáceho štúdia. Pokiaľ ste školenie PRINCE2 Foundation absolvovali už dávnejšie a vedomosti sa vám trochu vyparili z hlavy, k celkovému času na e-learningové štúdium si musíte pridať ešte niekoľko desiatok hodín na zopakovanie a oboznámenie sa s manuálom.

Celé e-learning školenie PRINCE2® je v anglickom jazyku, a preto je na jeho zvládnutie potrebná znalosť angličtiny na priemernej úrovni, pretože prednášky sa realizujú formou čítaného (audio) sprievodného textu.

Skúšku realizujete online z domu prostredníctvom kamery.

Ku školeniu  od nás dostávate:

1. Prístupové kódy do servera
2. Manuál "Managing Successfsful Projects with PRINCE2" zapožičiavame
3. Skúška a eCertifikát

Cena (bez DPH)

Cena kurzu PRINCE2® Practitioner - video kurz je 830 € bez DPH (996 € s DPH). lorem ipsum

Rýchle informácie

Bezplatné školenia cez ÚP od 8.4.2024

Národný projekt Zručnosti pre trh práce prináša možnosť BEZPLATNE získať finančnú podporu na vzdelávanie či rekvalifikáciu. Projekt je učený pre pracujúcich aj pre nezamestnaných ľudí. V rámci tohto projektu máte možnosť požiadať Úrad práce o preplatenie všetkých nami poskytovaných kurzov a to hlavne PRINCE2, SCRUM, ITIL.

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na [email protected] alebo 0915 890 650.


Školíme aj PRINCE2 verziu 7.

Od septembra 2023 je možno získať certifikát PRINCE2 Foundation a Practitioner aj v najnovšej verzii PRINCE2 verzia 7. Táto verzia so sebou prináša veľké množstvo zmien a podstatne sa odlišuje od predchádzajúcich verzii.


Pripravované školenia

V roku 2024 pripravujeme rozšírenie certifikačnej schémy a plánujeme do nášho portfólia zahrnúť nasledovné školenia: DevOps, ITIL - vyššie stupne certifikácie, P3O, Jira a Kyberbezpečnosť - NIS2.
Ak máte predbežný záujem o niektoré zo školení, napíšte nám Email a budeme vás informovať o otvorení kurzu.


Konferencia "Projektový manažment 2024"

Fakulta manažmentu UK pripravuje konferenciu o nových trendoch v projektovom riadení, ktorá sa uskutoční 18. apríla od 15:30 do 18:30, Miestnosť D2, Fakulta managementu UK, Odbojárov 10, Bratislava. Vstup je bezplatný. Tu je leták ku konferencii.

 
>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac