X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyPRINCE2 5th edition

PRINCE2 Practitioner, 5th edition

Realizovanie školenia v slovenčine prezenčne alebo online prostredníctvom webinára. Certifikačná skúška v češtine online z domu alebo z práce po školení.

Certifikát

PRINCE2® Practitioner

Obsah

 

PRINCE2® Practitioner verzia 5

PRINCE2® Practitioner je druhou úrovňou certifikácie PRINCE2. Školenie PRINCE2®Practitioner môžete absolvovať prezenčnou formou, z pohodlia domova a to formou e-learningu alebo webinárového školenia. 

Podmienkou pripustenia ku skúške PRINCE2 Practitioner je úspešné absolvovanie skúšky PRINCE2 Foundation, alebo platný akýkoľvek certifikát PMI PMP, CAPM resp. IPMA.

 

Dĺžka trvania

1 deň  prezenčnou formou + predkurzová príprava (samoštúdium).

Certifikát

Medzinárodný certifikát PRINCE2® Practitioner, E - certifikát je zahrnutý v cene školenia. Certifikačná skúška v slovenskom jazyku.

Certifikát má platnosť 3 roky

Čo Vás naučíme?

Na školení sa nepreberá žiadna nová teória nad rámec školenia Foundation, preto je potrebné, aby si študenti dôkladne zopakovali všetky teoretické vedomosti, ktoré sa učili na školení Foundation. Na školenie sa používa oficiálny manuál Axelos "Managing Successful Projects with PRINCE2", ktorý môžu mať študenti aj počas záverečnej skúšky - testu. Skúška Practitioner je "Open Book Exam", takže ju môžete ako jedinú pomôcku neobmedzene používať počas celej skúšky. Hoci to vyzerá veľmi jednoducho, je potrebné manuál niekoľkokrát prečítať, vyznačiť si dôležité myšlienky a takisto je vhodné označiť si aj jednotlivé kapitoly, aby ste boli schopní nájsť rýchlo požadovanú informáciu.

Cena kurzu obsahuje

   Školiace materiály

 • farebné kópie všetkých prednášok s poznámkami pre študentov
 • 2 kompletné sady skúšobných otázok v tlačenej forme - s vysvetlením odpovedí
 • prístup do e-learningu na zopakovanie PRINCE2 Foundation

   Cena ďalej obsahuje

 • E - certifikát 
 • predlohy všetkých manažérskych dokumentov PRINCE2®
 • telefonické a emailové konzultácie
 • občertvenie a obedové menu, pokiaľ to nebolo na začiatku dohodnuté inak.

Záverečná medzinárodná skúška

V súčasnosti je možné realizovať skúšku PRINCE2 Practitioner  v češtine.

Skúška Practitioner  trvá 3 hodiny a 10 minút (pôvodný čas 2 hodiny 30 minút, ale z dôvodu, že otázky nie sú v materinskom jazyku, je možné ku skúške pridať ešte 40 minút). Záverečný test obsahuje 80 otázok rozdelených do 10 tématických skupín. Test je oveľa náročnejší ako Foundation a okrem štandardný odpovedí jedna zo štyroch máte napríklad 2 odpovede z piatich, True-False otázky, sekvencie a podobne. Na získanie certifikátu musíte získať 55% správnych odpovedí, čo je 44 otázok. 

 • 80 otázok
 • 55% správnych odpovedí
 • dĺžka skúšky 150 minút
 • jazyk skúšky čeština
 • skúška typu Open book - pri skúške môžete používať oficiálny manuál
 • skúšku absolvujete kedykoľvek po školení online z domu alebo práce cez kameru
 • platnosť certifikátu 3 roky

Školiteľ

Hlavným školiteľom je Ing. Branislav Gablas PhD. Školiteľ má 11 ročnú prax školení PRINCE2®  a dosiahnuté najvyššie možné vzdelanie PRINCE2®  Professional. Je projektovým manažérom viacerých projektov. Branislav Gablas zároveň pôsobí ako pedagóg na vysokej škole a metodiku projektového riadenia prednáša aj v zahraničí.

  

Ing. Branislav Gablas PhD.

 •          PRINCE2® Professional
 •          PMP, IPMA B
 •          PRINCE2®  Agile
 •          Scrum, PMI-ACP
 •          Agile Project Management a ďalšie

Linkedin: www.linkedin.com/in/branislavgablas
Slovensky: www.linkedin.com/in/branogablas

Ubytovanie

V cene školenia nie je ubytovanie. Podpísali sme korporátnu zmluvu s City Hotel Bratislava, ktorý susedí s miestom školenia v Bratislave. Ponúkame Vám možnosť využiť na ubytovanie výhodné ceny.

Zľavy

V prípade záujmu sa môžete zúčastniť otvorených kurzov, alebo Vám pripravíme cenovú ponuku pre vnútro firemné školenie vo Vašich priestoroch od 5 účastníkov.

Pri väčšom počte záujemcov poskytujeme zľavy.  Radi Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Kontaktujte nás 0915 890 650, skolenie@prince-2sk

Garancie

Garancia kvality

Ak si u nás zakúpite kurz a počas prvého dňa školenia nebudete spokojný s našou kvalitou, vrátime vám celú zaplatenú cenu kurzu. Elektronické verzie dokumentov vám zostávajú. Robíme všetko preto, aby naši účastníci v cene získali nielen certifikáty, ale aj dlhodobé vedomosti. Investujeme nemálo prostriedkov a času do sebavzdelávania a rozvoja našej školiacej agentúry. V cene školenia sa snažíme poskytnúť najvyšší štandard.

Garancia získania certifikátu

Garantujeme vám 100% absolvovanie testu PRINCE2 Foundation. Úspešnosť na skúškach máme veľmi vysokú. Ak sa budete aktívne zúčastňovať webinárového školenia a odpovedať na otázky školiteľa no ak počas skúšky nebudete mať svoj deň a nezískate 50% správnych odpovedí, skúšku si u nás môžete kedykoľvek zopakovať. Ponúkame Vám možnosť zopakovať si celý trojdňový kurz zdarma. Hradíte si iba certifikačný test.

Garancia dobrej ceny a najvyššej kvality

Nie je nič jednoduchšie, ako ponúknuť nižšiu cenu, keď ukážete cenovú ponuku konkurencie. Patrí to k nie veľmi čistým praktikám v podnikaní. My vám ponúkame dobrú cenu od začiatku. Okrem toho, keď sa zúčastníte prvého dňa školenia a nebude vám náš prístup vyhovovať, kľudne nám to povedzte a vrátime vám plnú sumu. Náš ďalší záväzok - dáme Vám 100 €, ak Vám konkurencia poskytne rovnakú alebo vyššiu kvalitu školenia ako poskytujeme my za lepšiu cenu. Stačí byť lepší ako my v 5 nasledovných oblastiach:

 1.       Materiály

Ako jediný na Slovensku ponúkame v cene kurzu nami vydanú dvojjazyčnú anglicko-slovenskú knihu „Základy metódy projektového riadenia PRINCE2®“

 1.       Videoškolenia

Ako jediný na Slovensku máme spracovanú metodiku PRINCE2® vo forme videí trvajúcich viac ako 4 hodiny v slovenskom aj anglickom jazyku. Pre účastníkov našich kurzov je prístup k videám ZDARMA

 1.       E-learning

Stránka www.prince-2.sk je vzdelávací portál, kde okrem videí nájdete prístup k testovacím otázkam, podporným materiálom. Účastníci si môžu vygenerovať neobmedzený počet vzorových otázok podobných certifikačnej skúške PRINCE2.

 1.       Skúsenosti

Náš školiteľ má najvyšší certifikát PRINCE2 Professional, okrem toho mnoho ďalších certifikátov. Získal titul PhD za ekonómiu v oblasti výskumu nových metód projektového riadenia. Všetky tieto vedomosti Vám odovzdáme počas školenia.

 1.       Skúsenosti s webinárovými školeniami

Máme viac ako 10 ročné  skúsenosti s realizovaním desiatok webinárových školení, ktoré vieme preukázať. Máme všetku potrebnú technológiu a SW.

Tento záväzok nás neustále núti zlepšovať sa a radi to pre vás robíme. Ak má konkurencia nižšiu cenu, skúste porovnať porovnateľné, aby ste boli spokojní aj s priebehom školenia a dostali ste za svoje peniaze skutočnú hodnotu.

Referencie

S webinárovými školeniami máme niekoľkoročné skúsenosti.

Referencie na naše školenia nájdete na nasledovných linkách:

https://q9.sk/p2

https://q9.sk/p2ke

 

 

 

 

 

Študijné materiály

Ku školeniu poskytujeme nasledovné materiály:

 • inštrukcie pre predkurzovú prípravu
 • všetky odprednášané snímky (priesvitky)
 • 2 sady vzorových testovacích otázok aj s vysvetlením správnych odpovedí

Našim študentom, ktorí realizovali školenie Foundation z dvojjazyčnej učebnice "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" požičiavame bezplatne oficiálny manuál Axelos - Managing Sucessfull Projects with PRINCE2.

Účastníkom kurzu poskytujeme obedové menu v reštaurácii v budove, pokiaľ to nebolo na začiatku dohodnuté inak.

 

Cena (bez DPH)

Cena kurzu PRINCE2 Practitioner, 5th edition je 995 € bez DPH (1194 € s DPH). lorem ipsum

Rýchle informácie

Bezplatné školenia cez ÚP od 8.4.2024

Národný projekt Zručnosti pre trh práce prináša možnosť BEZPLATNE získať finančnú podporu na vzdelávanie či rekvalifikáciu. Projekt je učený pre pracujúcich aj pre nezamestnaných ľudí. V rámci tohto projektu máte možnosť požiadať Úrad práce o preplatenie všetkých nami poskytovaných kurzov a to hlavne PRINCE2, SCRUM, ITIL.

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na [email protected] alebo 0915 890 650.


Školíme aj PRINCE2 verziu 7.

Od septembra 2023 je možno získať certifikát PRINCE2 Foundation a Practitioner aj v najnovšej verzii PRINCE2 verzia 7. Táto verzia so sebou prináša veľké množstvo zmien a podstatne sa odlišuje od predchádzajúcich verzii.


Pripravované školenia

V roku 2024 pripravujeme rozšírenie certifikačnej schémy a plánujeme do nášho portfólia zahrnúť nasledovné školenia: DevOps, ITIL - vyššie stupne certifikácie, P3O, Jira a Kyberbezpečnosť - NIS2.
Ak máte predbežný záujem o niektoré zo školení, napíšte nám Email a budeme vás informovať o otvorení kurzu.


Bezplatné školenia pre firmy až 150.000€

Národný úrad práce pripravil atraktívny projekt pre firmy v rámci ktorého môžu vyškoliť svojich zamestnancov v celkovej hodnote až 150.000€. Pre získanie tejto podpory je potrebné urobiť krátky projekt, ktorý za vás vypracujeme. Projekt musí byť hotový do konca augusta. 
Tu sú detaily k tomuto projektu.

 
>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac