Prince-2.sk
X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyPRINCE2

PRINCE2® Practitioner

Dvojdňové školenie na úroveň certifikátu PRINCE2® Practitioner pre držiteľov certifikátu PRINCE2 Foundation.

Najbližšie termíny

Dátum Mesto Cena (bez DPH)
26.09-27.09.2019 Bratislava 890 € kúpiť
17.10-18.10.2019 Košice 890 € kúpiť
24.10-25.10.2019 Bratislava 890 € kúpiť
07.11-08.11.2019 Žilina 890 € kúpiť
21.11-22.11.2019 Bratislava 890 € kúpiť
28.11-29.11.2019 Košice 890 € kúpiť
05.12-06.12.2019 Bratislava 890 € kúpiť

Certifikát

PRINCE2® Practitioner

Obsah

PRINCE2® Practitioner je druhou úrovňou certifikácie PRINCE2.

Podmienkou pripustenia ku skúške PRINCE2 Practitioner je úspešné absolvovanie skúšky PRINCE2 Foundation, alebo platný akýkoľvek certifikát PMI PMP, CAPM resp. IPMA.

Na školení sa nepreberá žiadna nová teória nad rámec školenia Foundation, preto je potrebné, aby si študenti dôkladne zopakovali všetky teoretické vedomosti, ktoré sa učili na školení Foundation. Na školenie sa používa oficiálny manuál APMG "Managing Successful Projects with PRINCE2", ktorý môžu mať študenti aj počas žáverečnej skúšky - testu. Skúška Practitioner je "Open Book Exam", takže ju môžete ako jedinú pomôcku neobmedzene používať počas celej skúšky. Hoci to vyzerá veľmi jednoducho, je potrebné manuál niekoľkokrát prečítať, vyznačiť si dôležité myšlienky a takisto je vhodné označiť si aj jednotlivé kapitoly, aby ste boli schopní nájsť rýchlo požadovanú informáciu.

Aby sme vám samoštúdium uľahčili, poskytneme vám vopred vzorové testovacie otázky, aby ste si mohli nielen otestovať svoje vedomosti, ale aj schopnosť vyznať sa v manuáli a vedieť rýchlo nájsť požadované informácie. Súčasťou poskytnutých materíálov sú 2 sady testovacích otázok veľmi podobných tým, ktoré budete musieť realizovať počas záverečnej skúšky APMG.

Skúška Practitioner sa realizuje zvyčajne posledný deň školenia v ranných hodinách. Celkovo trvá 3 hodiny a 10 minút (pôvodný čas 2 hodiny 30 minút, ale z dôvodu, že otázky nie sú v materinskom jazyku, je možné ku skúške pridať ešte 45 minút). Záverečný test obsahuje 80 otázok rozdlených do 10 tématických skupín. Test je oveľa náročnejší ako Foundation a okrem štandardný odpovedí jedna zo štyroch máte napríklad 2 odpovede z piatich, True-False otázky, sekvencie a podobne. Na získanie certifikátu musíte získať 55% správnych odpovedí, čo je 44 otázok. Po ukončení skúšky sú odpovede študentov zapečatené a posielané do APMG na vyhodnotenie. Výsledky sú známe zhruba o 4 týždne.

V súčasnosti je možné realizovať skúšku PRINCE2 Practitioner aj v češtine, čo oceňuje veľa kandidátov. Aby sme skúške v češtine uľahčili, študentom poskytujeme Česko-Slovensko-Anglický slovník, lebo výrazy v češtine sú častokrát veľmi odlišné od slovenských výrazov. Napriek tomu že čeština je obchodným jazykon na Slovensku, študenti získavajú takisto 40 minút času ku skúške navyše, pretože poskytnutý manuál, ktorý môžete mať na skúške je len v angličtine.

Študijné materiály

Ku školeniu poskytujeme nasledovné materiály:

  • inštrukcie pre predkurzovú prípravu
  • všetky odprednášané snímky (priesvitky)
  • 2 sady vzorových testovacích otázok aj s vysvetlením správnych odpovedí

Našim študentom, ktorí realizovali školenie Foundation z dvojjazyčnej učebnice "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" poskytujeme bezplatne oficiálny manuál APMG - Managing Sucessfull Projects with PRINCE2.

Účastníkom kurzu poskytujeme obedové menu v reštaurácii v budove, pokiaľ to nebolo na začiatku dohodnuté inak.

Cena (bez DPH)

Cena kurzu PRINCE2® Practitioner je 890 € bez DPH (1068 € s DPH).

 

Vyberte si z našej širokej ponuky školení. Pre zjednodušenie sme pripravili porovnávaciu tabuľku, v ktorej nájdete zoznam kurzov PRINCE2® a čo jednotlivé kurzy obsahujú. Z tabuľky sa viete prekliknúť aj priamo na detaily jednotlivých kurzov.

  Školenie Videoškolenie E-learning Kniha* Manuál** Skúška F Skúška P Cena bez DPH  
PRINCE2® Foundation
štandardný 3 dni             890 €  
víkendový 2 dni             695 €  
E-learning               650 €  
Exam Plus               390 €  
diaľkové školenie               650 €  
PRINCE2® Practitioner
štandardný 2 dni             890 €  
E-learning               790 €  
Exam Plus               560 €  
diaľkové školenie               850 €  
recertifikacia 2 dni             790 €  
PRINCE2® Foundation + Practitioner
štandardný 5 dní             1590 €  
konverzia 5 dní             1290 €  
E-learning               1290 €  
 
1-dňový seminár 1 deň             250 €  
ochutnávka 0.5 dňa             0 €  

*  Základy metódy projektového riadenia PRINCE2®
** Managing successful projects with PRINCE2®

Rýchle informácie

Webinárové školenie PRINCE2 2017

Ideme s dobou a snažíme sa šetriť váš čas aj peňaženku. Preto organizujeme ako prví na Slovensku  školenie PRINCE2 2017 prostredníctvom webinára. Neváhajte a získajte viac informácií na našej stránke. Prvý deň školenia je ZADARMO!!!


Bezplatné školenia cez REPAS+, KOMPAS+

Poskytujeme školenia projektového riadenia PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a SCRUM prostredníctvom Úradov práce a to programy REPAS+ a KOMPAS+. Kurzy môžu byť preplatené vedeným úchádzačom o zamestnanie na úradoch práce.


Nová verzia PRNCE2 2017

V roku 2017 prišla na trh aktualizovaná verzia metodiky PRINCE2. Nová verzia PRINCE2 2017 prináša so sebou niektoré zmeny v interpretácii aj certifikácii. Prinášame súhrn najdôležitejších informácií.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál

Pripravili sme pre Vás druhé vydanie dvojja-zyčného manuálu "Základy metó- dy projektové- ho riadenia PRINCE2". Manuál prináša všetky infrormá- cie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac

PRINCE2 v Rusku

PRINCE2 Foundation training in RussiaŠkolenie v Rusku bolo výzvou aj zážitkom. Hoci moja ruština ešte nedosahuje profe-sionálnu úroveň, dohodli sme sa, že budeme pokračovať v spolupráci a budovať základ pre rozšírenie kurzov na ruský trh.

Čítať viac