X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyPRINCE2® 5th edition

PRINCE2® Practitioner

Realizovanie školenia v slovenčine prezenčne alebo online prostredníctvom webinára. Certifikačná skúška v češtine online z domu alebo z práce po školení.

Najbližšie termíny

Dátum Mesto Cena (bez DPH)
21.03-21.03.2024 Bratislava 995 € kúpiť
25.04-25.04.2024 Bratislava 995 € kúpiť
16.05-16.05.2024 Bratislava 995 € kúpiť
13.06-13.06.2024 Bratislava 995 € kúpiť
11.07-11.07.2024 Bratislava 995 € kúpiť

Certifikát

PRINCE2® Practitioner

Obsah

PRINCE2® Practitioner je druhou úrovňou certifikácie PRINCE2.

Podmienkou pripustenia ku skúške PRINCE2 Practitioner je úspešné absolvovanie skúšky PRINCE2 Foundation, alebo platný akýkoľvek certifikát PMI PMP, CAPM resp. IPMA.

Na školení sa nepreberá žiadna nová teória nad rámec školenia Foundation, preto je potrebné, aby si študenti dôkladne zopakovali všetky teoretické vedomosti, ktoré sa učili na školení Foundation. Na školenie sa používa oficiálny manuál Axelos "Managing Successful Projects with PRINCE2", ktorý môžu mať študenti aj počas záverečnej skúšky - testu. Skúška Practitioner je "Open Book Exam", takže ju môžete ako jedinú pomôcku neobmedzene používať počas celej skúšky. Hoci to vyzerá veľmi jednoducho, je potrebné manuál niekoľkokrát prečítať, vyznačiť si dôležité myšlienky a takisto je vhodné označiť si aj jednotlivé kapitoly, aby ste boli schopní nájsť rýchlo požadovanú informáciu.

Aby sme vám samoštúdium uľahčili, poskytneme vám vopred vzorové testovacie otázky, aby ste si mohli nielen otestovať svoje vedomosti, ale aj schopnosť vyznať sa v manuáli a vedieť rýchlo nájsť požadované informácie. Súčasťou poskytnutých materíálov sú 2 sady testovacích otázok veľmi podobných tým, ktoré budete musieť realizovať počas záverečnej skúšky realizovanej prostredníctvom Peoplecert.

Skúška Practitioner sa realizuje zvyčajne posledný deň školenia v ranných hodinách. Celkovo trvá 3 hodiny a 10 minút (pôvodný čas 2 hodiny 30 minút, ale z dôvodu, že otázky nie sú v materinskom jazyku, je možné ku skúške pridať ešte 40 minút). Záverečný test obsahuje 80 otázok rozdlených do 10 tématických skupín. Test je oveľa náročnejší ako Foundation a okrem štandardný odpovedí jedna zo štyroch máte napríklad 2 odpovede z piatich, True-False otázky, sekvencie a podobne. Na získanie certifikátu musíte získať 55% správnych odpovedí, čo je 44 otázok. Po ukončení skúšky sú odpovede študentov elektronicky posielané do Axelos na vyhodnotenie. Výsledky sú potvrdené zhruba o 2-3 dni.

V súčasnosti je možné realizovať skúšku PRINCE2 Practitioner aj v češtine, čo oceňuje veľa kandidátov. Aby sme skúške v češtine uľahčili, študentom poskytujeme Česko-Slovensko-Anglický slovník, lebo výrazy v češtine sú častokrát veľmi odlišné od slovenských výrazov. Napriek tomu že čeština je obchodným jazykon na Slovensku, študenti získavajú takisto 40 minút času ku skúške navyše, pretože poskytnutý manuál, ktorý môžete mať na skúške je len v angličtine.

Študijné materiály

Ku školeniu poskytujeme nasledovné materiály:

  • inštrukcie pre predkurzovú prípravu
  • všetky odprednášané snímky (priesvitky)
  • 2 sady vzorových testovacích otázok aj s vysvetlením správnych odpovedí

Našim študentom, ktorí realizovali školenie Foundation z dvojjazyčnej učebnice "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" požičiavame bezplatne oficiálny manuál Axelos - Managing Sucessfull Projects with PRINCE2.

Účastníkom kurzu poskytujeme obedové menu v reštaurácii v budove, pokiaľ to nebolo na začiatku dohodnuté inak.

 

Cena (bez DPH)

Cena kurzu PRINCE2® Practitioner je 995 € bez DPH (1194 € s DPH). lorem ipsum

Rýchle informácie

Bezplatná projektová certifikácia pokračuje aj v roku 2024

V rokoch 2022 a 2023 prebiehal program "Nestrať prácu - vzdelávaj sa" v rámci ktorej sme školili hlavne projektové riadenie PRINCE2, SCROM a ITIL. Táto podpora bola určená hlavne zamestnaným ľuďom na zvýšenie kvalifikácie alebo udržanie miesta.
Podľa našich informácie sa rovnaký program spúšťa aj v roku 2024


Školíme aj PRINCE2 verziu 7.

Od septembra 2023 je možno získať certifikát PRINCE2 Foundation a Practitioner aj v najnovšej verzii PRINCE2 verzia 7. Táto verzia so sebou prináša veľké množstvo zmien a podstatne sa odlišuje od predchádzajúcich verzii.


Pripravované školenia

V roku 2024 pripravujeme rozšírenie certifikačnej schémy a plánujeme do nášho portfólia zahrnúť nasledovné školenia: DevOps, ITIL - vyššie stupne certifikácie, P3O, Jira a Kyberbezpečnosť - NIS2.
Ak máte predbežný záujem o niektoré zo školení, napíšte nám Email a budeme vás informovať o otvorení kurzu.

>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac