X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyOtestujte svoje znalosti

Máte už nejaké skúsenosti z projektového riadenia? Stačí, ak sa zaregistrujete a môžete si vygenerovať niekoľko skúšobných testov. Aby ste sa zlepšili, môžete si bezplatne pozrieť naše video-prednášky a preštudovať dokumentáciu. 

Chcete vyskúšať kompletný PRINCE2 test?

Ak si zakúpite náš účet Video alebo Essence a absolvujete kompletný video-kurz, určite dosiahnete lepšie bodové hodnotenie. Výsledky vašich testov budete mať zaznamenané vo svojom účte a budete si ich môcť neskôr znova prezrieť.

Účet Student dostávate bezplatne pri zakúpení niektorého z našich školení a umožňuje Vám vygenerovať niekoľko skúšobných testov na úrovni PRINCE2® Foundation. Všetky testovacie otázky na našej stránke sú oficiálne schválené ako vhodné na testovanie znalostí k metodike PRINCE2.

Účet Essence poskytuje jeden kompletný test PRINCE2 Foundation. Má 70 otázok a ponúka aj vysvetlenie správnych a nesprávnych odpovedí, ako aj referenciu na školiaci manuál "Základy projektového riadenia PRINCE2".

 

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť.

Tomáš B.

Účelom testov pre registrovaných užívateľov je len urobiť si prehľad o PRINCE2 a niektoré testovacie otázky sa môžu po čase opakovať. Na vzdelávacie účely sú určené štandardné testy so 70 otázkami, ktorých si môžete generovať viac. Odporúčame testy robiť až vtedy, keď si naštudujete príslušnú literatúru, alebo pozriete video-prednášky.

01.06.2015 13:04:26

Ivana H.

Ivana .:Otázky v online testoch sa stále opakujú. Výsledok testu neodzrkadluje reálnu znalosť a pripravenosť na skúšku, pretože pri opakovaní online testov si správnu odpoveď viete zapamätať a teda získate mylnú predstavu, že ste na skúšku pripravený.

01.06.2015 10:12:17

Rýchle informácie

Bezplatná projektová certifikácia

Ku koncu roka 2022 sa štát rozhodol podporiť zamestnaných ľudí a prostredníctvom úradov práce bol schválený projekt "Nestrať prácu-vzdelávaj sa", v rámci ktorého je možné získať bezplatne certifikáty PRINCE2, Scrum, ITIL a PMO.


Bezplatné školenia cez REPAS+, KOMPAS+

Poskytujeme školenia projektového riadenia PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a SCRUM prostredníctvom Úradov práce a to programy REPAS+ a KOMPAS+. Kurzy môžu byť preplatené vedeným úchádzačom o zamestnanie na úradoch práce. Preplácanie kurzov bolo znovu spustené.


 

Vyhláška 85/2020 v praxi

Vyhláška Úradu podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu 85/2020 Z.z. zo 14. apríla 2020, o riadení projektov sa začína uplatňovať. Pre jej pochopenie je vhodné mať realizovanú certifikáciu PRINCE2.

>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac