Prince-2.sk - Testy
X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyOtestujte svoje znalosti

Máte už nejaké skúsenosti z projektového riadenia? Stačí, ak sa zaregistrujete a môžete si vygenerovať niekoľko skúšobných testov. Aby ste sa zlepšili, môžete si bezplatne pozrieť naše video-prednášky a preštudovať dokumentáciu. 

Chcete vyskúšať kompletný PRINCE2 test?

Ak si zakúpite náš účet Video alebo Essence a absolvujete kompletný video-kurz, určite dosiahnete lepšie bodové hodnotenie. Výsledky vašich testov budete mať zaznamenané vo svojom účte a budete si ich môcť neskôr znova prezrieť.

Účet Student dostávate bezplatne pri zakúpení niektorého z našich školení a umožňuje Vám vygenerovať niekoľko skúšobných testov na úrovni PRINCE2® Foundation. Všetky testovacie otázky na našej stránke sú oficiálne schválené ako vhodné na testovanie znalostí k metodike PRINCE2.

Účet Essence poskytuje jeden kompletný test PRINCE2 Foundation. Má 70 otázok a ponúka aj vysvetlenie správnych a nesprávnych odpovedí, ako aj referenciu na školiaci manuál "Základy projektového riadenia PRINCE2".

 

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť.

Tomáš B.

Účelom testov pre registrovaných užívateľov je len urobiť si prehľad o PRINCE2 a niektoré testovacie otázky sa môžu po čase opakovať. Na vzdelávacie účely sú určené štandardné testy so 70 otázkami, ktorých si môžete generovať viac. Odporúčame testy robiť až vtedy, keď si naštudujete príslušnú literatúru, alebo pozriete video-prednášky.

01.06.2015 13:04:26

Ivana H.

Ivana .:Otázky v online testoch sa stále opakujú. Výsledok testu neodzrkadluje reálnu znalosť a pripravenosť na skúšku, pretože pri opakovaní online testov si správnu odpoveď viete zapamätať a teda získate mylnú predstavu, že ste na skúšku pripravený.

01.06.2015 10:12:17

Rýchle informácie

Zvýšenie cien certifikácie PRINCE2®

Certifikačná autorita PRINCE2® Peoplecert pristúpila k radikálnej zmene v oblasti certifikácie a zvyšuje ceny na rok 2022 o viac ako 50% oproti roku 2021.
Z tohto dôvodu sme boli aj my nútený pristúpiť k úprave cenníkov, ktoré sme nezvyšovali viac ako 4 roky.
Okrem zvýšenia ceny certifikácie je potrebné uhradiť aj poplatky za realizovanie skúšky z domu (už nebude možné realizovať skúšku so školiteľom) a ku každému kurzu bude nutné zakúpiť aj online anglickú učebnicu.

Tu sú predpokladané ceny školení PRINCE2 v roku 2022.


Bezplatné školenia cez REPAS+, KOMPAS+

Poskytujeme školenia projektového riadenia PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a SCRUM prostredníctvom Úradov práce a to programy REPAS+ a KOMPAS+. Kurzy môžu byť preplatené vedeným úchádzačom o zamestnanie na úradoch práce. Preplácanie kurzov bolo znovu spustené.


Nová verzia PRNCE2 verzia6

V roku 2017 prišla na trh aktualizovaná verzia metodiky PRINCE2. Nová verzia PRINCE2 verzia 6  prináša so sebou niektoré zmeny v interpretácii aj certifikácii. Prinášame súhrn najdôležitejších informácií. Zároveň sme vydali aktualizovanú verziu učebnice. Viac na www.prince2manual.sk

>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac

PRINCE2 v Rusku

PRINCE2 Foundation training in RussiaŠkolenie v Rusku bolo výzvou aj zážitkom. Hoci moja ruština ešte nedosahuje profe-sionálnu úroveň, dohodli sme sa, že budeme pokračovať v spolupráci a budovať základ pre rozšírenie kurzov na ruský trh.

Čítať viac