X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyOtestujte svoje znalosti

Máte už nejaké skúsenosti z projektového riadenia? Stačí, ak sa zaregistrujete a môžete si vygenerovať niekoľko skúšobných testov. Aby ste sa zlepšili, môžete si bezplatne pozrieť naše video-prednášky a preštudovať dokumentáciu. 

Chcete vyskúšať kompletný PRINCE2 test?

Ak si zakúpite náš účet Video alebo Essence a absolvujete kompletný video-kurz, určite dosiahnete lepšie bodové hodnotenie. Výsledky vašich testov budete mať zaznamenané vo svojom účte a budete si ich môcť neskôr znova prezrieť.

Účet Student dostávate bezplatne pri zakúpení niektorého z našich školení a umožňuje Vám vygenerovať niekoľko skúšobných testov na úrovni PRINCE2® Foundation. Všetky testovacie otázky na našej stránke sú oficiálne schválené ako vhodné na testovanie znalostí k metodike PRINCE2.

Účet Essence poskytuje jeden kompletný test PRINCE2 Foundation. Má 70 otázok a ponúka aj vysvetlenie správnych a nesprávnych odpovedí, ako aj referenciu na školiaci manuál "Základy projektového riadenia PRINCE2".

 

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť.

Tomáš B.

Účelom testov pre registrovaných užívateľov je len urobiť si prehľad o PRINCE2 a niektoré testovacie otázky sa môžu po čase opakovať. Na vzdelávacie účely sú určené štandardné testy so 70 otázkami, ktorých si môžete generovať viac. Odporúčame testy robiť až vtedy, keď si naštudujete príslušnú literatúru, alebo pozriete video-prednášky.

01.06.2015 13:04:26

Ivana H.

Ivana .:Otázky v online testoch sa stále opakujú. Výsledok testu neodzrkadluje reálnu znalosť a pripravenosť na skúšku, pretože pri opakovaní online testov si správnu odpoveď viete zapamätať a teda získate mylnú predstavu, že ste na skúšku pripravený.

01.06.2015 10:12:17

Rýchle informácie

Bezplatné školenia cez ÚP od 8.4.2024

Národný projekt Zručnosti pre trh práce prináša možnosť BEZPLATNE získať finančnú podporu na vzdelávanie či rekvalifikáciu. Projekt je učený pre pracujúcich aj pre nezamestnaných ľudí. V rámci tohto projektu máte možnosť požiadať Úrad práce o preplatenie všetkých nami poskytovaných kurzov a to hlavne PRINCE2, SCRUM, ITIL.

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na [email protected] alebo 0915 890 650.


Školíme aj PRINCE2 verziu 7.

Od septembra 2023 je možno získať certifikát PRINCE2 Foundation a Practitioner aj v najnovšej verzii PRINCE2 verzia 7. Táto verzia so sebou prináša veľké množstvo zmien a podstatne sa odlišuje od predchádzajúcich verzii.


Pripravované školenia

V roku 2024 pripravujeme rozšírenie certifikačnej schémy a plánujeme do nášho portfólia zahrnúť nasledovné školenia: DevOps, ITIL - vyššie stupne certifikácie, P3O, Jira a Kyberbezpečnosť - NIS2.
Ak máte predbežný záujem o niektoré zo školení, napíšte nám Email a budeme vás informovať o otvorení kurzu.


Konferencia "Projektový manažment 2024"

Fakulta manažmentu UK pripravuje konferenciu o nových trendoch v projektovom riadení, ktorá sa uskutoční 18. apríla od 15:30 do 18:30, Miestnosť D2, Fakulta managementu UK, Odbojárov 10, Bratislava. Vstup je bezplatný. Tu je leták ku konferencii.

 
>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac