X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyPRINCE2® E-learning

E-learning Found.a Pract.

Certifikačné školenie PRINCE2 Foundation a Practitioner formou elektronického vzdelávania.

Certifikát

PRINCE2® Foundation a PRINCE2® Practitioner

Obsah

Pokiaľ nemáte čas zúčastniť sa štandardného školenia, ponúkame vám možnosť absolvovať školenie doma pri počítači a prídete k nám len na skúšku. K realizovaniu školenia je potrebné on-line pripojenie na internet. Toto školenie je akreditované AXELOS a obsahom sa vyrovná štandardným typom školenia realizovaných formou interaktívnych prednášok. Podmienkou je, že každý študent musí zodpovedne pristupovať k samoštúdiu, nasledovať inštrukcie, prečítať si všetku doporučenú literatúru a realizovať on-line testy.

Komplet e-learning školenia PRINCE2 obsahuje všetko, čo potrebujete. Je tam učebnica, školiace materiály, cvičné testy a podobne. Na registráciu, ale aj samotnú prácu so systémom musíte mať pripojenie na e-learningový server. Odhadujeme, že na úspešné zvládnutie záverečnej skúšky PRINCE2® Foundation vám bude stačiť 60 hodín intenzívneho domáceho štúdia. Nie sú potrebné žiadne ďalšie znalosti alebo skúsenosti.

Celé e-learning školenie PRINCE2® je v anglickom jazyku, a preto je na jeho zvládnutie potrebná znalosť angličtiny na priemernej úrovni, pretože prednášky sa realizujú formou čítaného (audio) sprievodného textu. (Vaša úroveň je dostačujúca, ak rozumiete priloženým textom). Prostredníctvom e-learningu môžete realizovať všetky úrovne školenia PRINCE2®.

PRINCE2 Practitioner je druhým stupňom certifikácie PRINCE2.

Skúška PRINCE2 Foundation a Practitioner:

Na realizovanie skúšok sa môžete prihlásiť kedykoľvek v priebehu 12 mesiacov od zakúpenia školenia. Termín skúšky je potrebné rezervovať minimálne 14 dní pred realizovaním školenia. Obe skúšky môžete robiť v jeden deň, alebo si ich môžete rozdeliť.

Ku školeniu  od nás dostávate:

1. Prístupové kódy do servera

2. Skúšky Foundation a Practioner a eCertifikát

3. Manuál "Managing Successfsful Projects with PRINCE2" zapožičiavame

 

 

Cena (bez DPH)

Cena kurzu E-learning Found.a Pract. je 1380 € bez DPH (1656 € s DPH). lorem ipsum

Rýchle informácie

Bezplatná projektová certifikácia

Ku koncu roka 2022 sa štát rozhodol podporiť zamestnaných ľudí a prostredníctvom úradov práce bol schválený projekt "Nestrať prácu-vzdelávaj sa", v rámci ktorého je možné získať bezplatne certifikáty PRINCE2, Scrum, ITIL a PMO.


Školíme aj PRINCE2 verziu 7.

Od septembra 2023 je možno získať certifikát PRINCE2 Foundation a Practitioner aj v najnovšej verzii PRINCE2 verzia 7. Táto verzia so sebou prináša veľké množstvo zmien a podstatne sa odlišuje od predchádzajúcich verzii.


Vyhláška 85/2020 v praxi

Vyhláška Úradu podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu 85/2020 Z.z. zo 14. apríla 2020, o riadení projektov sa začína uplatňovať. Pre jej pochopenie je vhodné mať realizovanú certifikáciu PRINCE2.

>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac