X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyPRINCE2® 7th edition

PRINCE2® v7. Found., Practitioner

Realizovanie školenia prezenčne alebo online prostredníctvom webinára. Certifikačné skúšky v angličtine z domu alebo z práce po školení.

Termín

Dátum Čas Mesto Cena (bez DPH)
11.12-13.12.2023 Worldwide 1990 €

Certifikát

PRINCE2® Foundation a PRINCE2® Practitioner

Obsah

Kombinované školenie PRINCE2® v7 a Practitioner

Toto školenie sa ničím nelíši od samostatnej certifikácie PRINCE2® v7 Foudation a PRINCE2 v7 Practitioner, ale z dôvodu objednania obidvoch kurzov naraz, môže byť zvýhodnená cena.

Takisto samotné školenie Foundation a Practitioner nemusí prebiehať za sebou v jednom týždni, ale je možné si to rozdeliť. Odporúča sa, neodďaľovať príliš skúšobný test Foundation od školenia a takisto nenechávať si príliš dlhé obdobie do realizovania skúšobného testu Practitioner, lebo vedomosti sa môžu rýchlo zabúdať.

Cena (bez DPH)

Cena kurzu PRINCE2® v7. Found., Practitioner je 1990 €.

Rýchle informácie

Bezplatná projektová certifikácia pokračuje aj v roku 2024

V rokoch 2022 a 2023 prebiehal program "Nestrať prácu - vzdelávaj sa" v rámci ktorej sme školili hlavne projektové riadenie PRINCE2, SCROM a ITIL. Táto podpora bola určená hlavne zamestnaným ľuďom na zvýšenie kvalifikácie alebo udržanie miesta.
Podľa našich informácie sa rovnaký program spúšťa aj v roku 2024


Školíme aj PRINCE2 verziu 7.

Od septembra 2023 je možno získať certifikát PRINCE2 Foundation a Practitioner aj v najnovšej verzii PRINCE2 verzia 7. Táto verzia so sebou prináša veľké množstvo zmien a podstatne sa odlišuje od predchádzajúcich verzii.


Pripravované školenia

V roku 2024 pripravujeme rozšírenie certifikačnej schémy a plánujeme do nášho portfólia zahrnúť nasledovné školenia: DevOps, ITIL - vyššie stupne certifikácie, P3O, Jira a Kyberbezpečnosť - NIS2.
Ak máte predbežný záujem o niektoré zo školení, napíšte nám Email a budeme vás informovať o otvorení kurzu.

>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac