X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyPRINCE2® 7th edition

PRINCE2® v7 Practitioner

Realizovanie školenia prezenčne alebo online prostredníctvom webinára. Certifikačná skúška v angličtine z domu alebo z práce po školení.

Termín

Jazyk Dátum Čas Mesto Cena (bez DPH)
sk 13.12-13.12.2023 Worldwide 1095 €

Certifikát

PRINCE2® Practitioner

Obsah

Certifikácia PRINCE2 v7 Practitioner

Certifikačná skúška PRACTITIONER už nie je zameraná na študovanie a memorovanie manuálu, ale na uplatnenie získaných vedomostí v praxi. Školenie je zamerané na doplnenie informácií o súvislostiach medzi jednotlivými oblasťami metodiky, súvisiacimi dokumentami a vzťahmi.

Skúška PRINCE2 v7 Practitioner

V tomto ohľade sa AXELOS neodchýlil od predchádzajúcej praxe a použil rovnaký prístup k certifikácii ako vo verzii 6 s tým rozdielom, že namiesto 68 otázok je potrebné odpovedať na 70 otázok.

Na získanie certifikátu je potrebné urobiť test na 55%.

Skúška je Open-book, to znamená, že je možné počas skúšky použiť elektronickú alebo papierovú učebnicu.

Cena (bez DPH)

Cena kurzu PRINCE2® v7 Practitioner je 1095 €.

Rýchle informácie

Bezplatná projektová certifikácia pokračuje aj v roku 2024

V rokoch 2022 a 2023 prebiehal program "Nestrať prácu - vzdelávaj sa" v rámci ktorej sme školili hlavne projektové riadenie PRINCE2, SCROM a ITIL. Táto podpora bola určená hlavne zamestnaným ľuďom na zvýšenie kvalifikácie alebo udržanie miesta.
Podľa našich informácie sa rovnaký program spúšťa aj v roku 2024


Školíme aj PRINCE2 verziu 7.

Od septembra 2023 je možno získať certifikát PRINCE2 Foundation a Practitioner aj v najnovšej verzii PRINCE2 verzia 7. Táto verzia so sebou prináša veľké množstvo zmien a podstatne sa odlišuje od predchádzajúcich verzii.


Pripravované školenia

V roku 2024 pripravujeme rozšírenie certifikačnej schémy a plánujeme do nášho portfólia zahrnúť nasledovné školenia: DevOps, ITIL - vyššie stupne certifikácie, P3O, Jira a Kyberbezpečnosť - NIS2.
Ak máte predbežný záujem o niektoré zo školení, napíšte nám Email a budeme vás informovať o otvorení kurzu.

>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac