X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyScrum Product Owner Certified

Tento certifikát získavajú študenti po úspešnom zvládnutí skúšky Product owner, ktorá sa realizuje on-line prostredníctvom počítača.

Skúška Csrum Product Owner obsahuje spolu 140 testovacích otázok, pričom každá otázka ma 4 odpovede, z ktorých je len jedna správna. V prípade, ak študent zvolí nesprávnu odpoveď, tak nezískava záporné body.

Celkovo trvá skúška Scrum Product Owner 180 minút, pričom na študenta dozerá na diaľku "proktor", ktorý si všíma, či sa študent často nepozerá mimo PC. 

Certifikát Product owner je vydaný hneď po úspečnom ukončení skúsky. Certifikát sa vydáva vo formáte PDF a študenti si ho môžu hneď vytlačiť alebo si ho uložiť do počítača.

Certifikát Product Owner po zvládnutí skúšky a testu.

Ukážka certifikátu Scrum Product Owner

Rýchle informácie

Bezplatná projektová certifikácia

Ku koncu roka 2022 sa štát rozhodol podporiť zamestnaných ľudí a prostredníctvom úradov práce bol schválený projekt "Nestrať prácu-vzdelávaj sa", v rámci ktorého je možné získať bezplatne certifikáty PRINCE2, Scrum, ITIL a PMO.


Školíme aj PRINCE2 verziu 7.

Od septembra 2023 je možno získať certifikát PRINCE2 Foundation a Practitioner aj v najnovšej verzii PRINCE2 verzia 7. Táto verzia so sebou prináša veľké množstvo zmien a podstatne sa odlišuje od predchádzajúcich verzii.


Vyhláška 85/2020 v praxi

Vyhláška Úradu podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu 85/2020 Z.z. zo 14. apríla 2020, o riadení projektov sa začína uplatňovať. Pre jej pochopenie je vhodné mať realizovanú certifikáciu PRINCE2.

>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac