X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkySMC - Scrum Master Certified

Ukážka certifikátu SMC (Scrum Master Certified), ktorý môžu získať účastníci po absolvovaní kurzu. Certifikačná skúška sa realizuje on-line.

Scrum Master Certified - certificate

Školenie SMC je určené hlavne pre Scrum Mastrov, ktorí sa starajú, aby všetci členovia Scrum projektov poznali metodiku Scrum a aby mali členovia tímov vytvorené vhodné prostredie na prácu. Skúška je náročnejšia úrovňou otázok ako SDC,  trvá 120 minút a obsahuje 100 otázok, na ktoré sa odpovedá výberom 1 zo 4.

Certifikačná skúška sa objednáva samostatne a nie je zahrnutá v cene školenia. Škúšku realizujete elektronicky. Je potrebné najprv si rezervovať miesto na www.scrumstudy.com a v dohodnutom čase byť pri počítači s kamerou.

Rýchle informácie

Bezplatná projektová certifikácia

Ku koncu roka 2022 sa štát rozhodol podporiť zamestnaných ľudí a prostredníctvom úradov práce bol schválený projekt "Nestrať prácu-vzdelávaj sa", v rámci ktorého je možné získať bezplatne certifikáty PRINCE2, Scrum, ITIL a PMO.


Bezplatné školenia cez REPAS+, KOMPAS+

Poskytujeme školenia projektového riadenia PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a SCRUM prostredníctvom Úradov práce a to programy REPAS+ a KOMPAS+. Kurzy môžu byť preplatené vedeným úchádzačom o zamestnanie na úradoch práce. Preplácanie kurzov bolo znovu spustené.


 

Vyhláška 85/2020 v praxi

Vyhláška Úradu podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu 85/2020 Z.z. zo 14. apríla 2020, o riadení projektov sa začína uplatňovať. Pre jej pochopenie je vhodné mať realizovanú certifikáciu PRINCE2.

>>>

Novinky

PRINCE2 verzia6 manuál

Pripravili sme pre vás nové vydanie dvojjazyčného manuálu "Základy metódy projektového riadenia PRINCE2" verzia 6.. Manuál prináša aktualizované infrormácie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac