Prince-2.sk
X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyDočasne pozastavené

PRINCE2 Agile Exam+

E-learning a online štúdium PRINCE2 Agile

Certifikát

PRINCE2 Agile

Obsah

Použitý balík PRINCE2 Agile Exam Only + umožňuje vykonať skúšku PRINCE2 Practitioner za nižšiu cenu ako ostatní poskytovatelia. Exam Only + je ideálna pre tých, ktorí realizovali on-line štúdium a chcú len absolvovať skúšku.

Predpokladom certifikácie je nasledovná kvalifikácia:

 •          PRINCE2 Foundation
 •          Project Management Professional (PMP)
 •          Certified Associate in Project Management (CAPM)
 •          IPMA Level A® (Certified Projects Director)
 •          IPMA Level B® (Certified Senior Project Manager)
 •          IPMA Level C® (Certified Project Manager)
 •          IPMA Level D® (Certified Project Management Asso

Čo od nás dostanete

Po zakúpení certifikačnej skúšky PRINCE2 Agile Exam plus získavate:

 • možnosť realizovania skúšky do 30 dní od potvrdenia
 • prístup do online prostredia počas 14 dní
 • vzrovú skúšku na preverenie vašej prípravy
 • elektronický certifikát po úspešnom zvládnutí skúšky

Ako realizujete skúšku

Skúšku môžete bezplatne realizovať prezenčne v našej firme počas inej skúšky PRINCE2 Agile alebo PRINCE2 Practitioner, za predpokladu, že vám vyhovuje termín.

Škúšku môžete ralizovať aj on-line prostredníctvom systému Proctor (znamená to, že cez webovú kameru na vás dohliada zodpovedný pracovník). Dohľad (Proctor) pri on-line skúške je spoplatnený cenou podľa cenníka.

Cena (bez DPH)

Cena kurzu PRINCE2 Agile Exam+ je 450 € bez DPH (540 € s DPH).

Rýchle informácie

Webinárové školenie PRINCE2

Ideme s dobou a snažíme sa šetriť váš čas aj peňaženku. Preto organizujeme ako prví na Slovensku  školenie PRINCE2 verzia 5 v slovenčine a PRINCE2 verzia 6 v angličtine prostredníctvom webinára. Neváhajte a získajte viac informácií na našej stránke. Pokiaľ máte záujem realizovať Winárové školenie PRINCE2, kontaktujte nás prostredníctvom Emailu. Tu je popis, ako sa realizujú webinárové kurzy PRINCE2.


Bezplatné školenia cez REPAS+, KOMPAS+

Poskytujeme školenia projektového riadenia PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a SCRUM prostredníctvom Úradov práce a to programy REPAS+ a KOMPAS+. Kurzy môžu byť preplatené vedeným úchádzačom o zamestnanie na úradoch práce. Preplácanie kurzov je však v čase koronavírusu dočasne pozastavené.


Nová verzia PRNCE2 verzia6

V roku 2017 prišla na trh aktualizovaná verzia metodiky PRINCE2. Nová verzia PRINCE2 verzia 6 (pred tým nazývaná PRINCE2 2017) prináša so sebou niektoré zmeny v interpretácii aj certifikácii. Prinášame súhrn najdôležitejších informácií.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál

Pripravili sme pre Vás druhé vydanie dvojja-zyčného manuálu "Základy metó- dy projektové- ho riadenia PRINCE2". Manuál prináša všetky infrormá- cie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac

PRINCE2 v Rusku

PRINCE2 Foundation training in RussiaŠkolenie v Rusku bolo výzvou aj zážitkom. Hoci moja ruština ešte nedosahuje profe-sionálnu úroveň, dohodli sme sa, že budeme pokračovať v spolupráci a budovať základ pre rozšírenie kurzov na ruský trh.

Čítať viac