Prince-2.sk
X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyDočasne pozastavené

Exam Plus - skúška Practitioner

Skrátené eLearning školenie a skúška Practitioner

Certifikát

PRINCE2® Practitioner

Obsah

Exam Plus - Practitioner

Ste skúsený projektový manažér, pracujete s projektami veľa rokov, máte certifikát PRINCE2 Foundation a ovládate dostatočne metodiku PRINCE2? Možno práve nastal čas, aby ste si urobili certifikačnú skúšku PRINCE2 Practitioner.

Pokiaľ nemáte čas alebo dostatok finančných prostriedkov, alebo nemáte čas zúčastniť sa prezenčnej alebo webinárovej formy školenia, možno práve ExamPlus je pre vás riešením.

Pravidlá pre realizovanie školenia sú nasledovné:

  1. po objednaní a zaplatení objednávky získavate na 7 dní prístup do e-learningového prostredia v anglickom jazyku
  2. skúšku realizujete on-line cez systém Proctor najneskôr do 30 dní od aktivácie systému.

Čo od nás dostanete

  1. Prístup do e-learningového systému (v angličtine) na 7 dní
  2. Prístupový kód na elektronickú skúšku platný 30 dní
  3. Prístup do sekcie videoškolení na stránke www.prince-2.sk

Ku skúške si môžete ešte dokúpiť

Cena (bez DPH)

Cena kurzu Exam Plus - skúška Practitioner je 560 € bez DPH (672 € s DPH).

Rýchle informácie

Webinárové školenie PRINCE2

Ideme s dobou a snažíme sa šetriť váš čas aj peňaženku. Preto organizujeme ako prví na Slovensku  školenie PRINCE2 verzia 5 v slovenčine a PRINCE2 verzia 6 v angličtine prostredníctvom webinára. Neváhajte a získajte viac informácií na našej stránke. Pokiaľ máte záujem realizovať Winárové školenie PRINCE2, kontaktujte nás prostredníctvom Emailu. Tu je popis, ako sa realizujú webinárové kurzy PRINCE2.


Bezplatné školenia cez REPAS+, KOMPAS+

Poskytujeme školenia projektového riadenia PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a SCRUM prostredníctvom Úradov práce a to programy REPAS+ a KOMPAS+. Kurzy môžu byť preplatené vedeným úchádzačom o zamestnanie na úradoch práce. Preplácanie kurzov je však v čase koronavírusu dočasne pozastavené.


Nová verzia PRNCE2 verzia6

V roku 2017 prišla na trh aktualizovaná verzia metodiky PRINCE2. Nová verzia PRINCE2 verzia 6 (pred tým nazývaná PRINCE2 2017) prináša so sebou niektoré zmeny v interpretácii aj certifikácii. Prinášame súhrn najdôležitejších informácií.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál

Pripravili sme pre Vás druhé vydanie dvojja-zyčného manuálu "Základy metó- dy projektové- ho riadenia PRINCE2". Manuál prináša všetky infrormá- cie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac

PRINCE2 v Rusku

PRINCE2 Foundation training in RussiaŠkolenie v Rusku bolo výzvou aj zážitkom. Hoci moja ruština ešte nedosahuje profe-sionálnu úroveň, dohodli sme sa, že budeme pokračovať v spolupráci a budovať základ pre rozšírenie kurzov na ruský trh.

Čítať viac