Prince-2.sk
X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyDočasne pozastavené

Exam Plus - skúška Foundation

Realizovanie skúšky PRINCE2 Foundation bez potreby školenia

Certifikát

PRINCE2 Foundation

Obsah

 Exam Plus - Foundation

Z dôvodu vysokého dopytu študentov po realizovaní samotnej skúšky bez potreby prezenčného alebo webinárového školenia sme vytvorili nový produkt Exam Plus. Účelom tohto školenia nie je nahradiť klasické školenie v učebni alebo plnohodnotný e-learningový systém vzdelávania. Jeho cieľom je naplniť potrebu získania certifikátu pre tých záujemcov, ktorí nemajú čas zúčastniť sa prezenčnej alebo webinárovej formy vzdelávania, prípadne nemajú dostatok finančných prostriedkov na pokrytie nákladov školenia.

Systém Exam Plus je určený pre projektových manažérov a študentov, ktorí poznajú a už majú naštudovanú metodiku a potrebujú ju už iba v ktátkosti zopakovať. 

Pravidlá pre realizovanie školenia sú nasledovné:

1. po objednaní a zaplatení objednávky získavate na 30 dní prístup do e-learningového prostredia v

2. skúšku realizujete v termíne našich skúšok alebo on-line cez systém Proctor najneskôr do 30 dní od aktivácie systému.

3. porušenie pravidiel skúšky má za následok anulovanie výsledku a nutnosť opakovať skúšku

Čo od nás dostanete

1. Prístup do sekcie videoškolení na stránke www.prince-2.sk na 30 dní

2. certifikačnú skúšku 

    alebo prístupový kód na elektronickú skúšku platný 30 dní (doplatok 30 EUR)

3. e-certifikát PRINCE2 Foundation

Ku skúške si môžete ešte dokúpiť

- dvajjazyčný manuál Základy metódy projektového riadenia PRINCE2

- anglický manuál Managing successfull projects with PRINCE2

- telefonické konzultácie

 

Cena (bez DPH)

Cena kurzu Exam Plus - skúška Foundation je 390 € bez DPH (468 € s DPH).

Rýchle informácie

Webinárové školenie PRINCE2

Ideme s dobou a snažíme sa šetriť váš čas aj peňaženku. Preto organizujeme ako prví na Slovensku  školenie PRINCE2 verzia 5 v slovenčine a PRINCE2 verzia 6 v angličtine prostredníctvom webinára. Neváhajte a získajte viac informácií na našej stránke. Pokiaľ máte záujem realizovať Winárové školenie PRINCE2, kontaktujte nás prostredníctvom Emailu. Tu je popis, ako sa realizujú webinárové kurzy PRINCE2.


Bezplatné školenia cez REPAS+, KOMPAS+

Poskytujeme školenia projektového riadenia PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a SCRUM prostredníctvom Úradov práce a to programy REPAS+ a KOMPAS+. Kurzy môžu byť preplatené vedeným úchádzačom o zamestnanie na úradoch práce. Preplácanie kurzov je však v čase koronavírusu dočasne pozastavené.


Nová verzia PRNCE2 verzia6

V roku 2017 prišla na trh aktualizovaná verzia metodiky PRINCE2. Nová verzia PRINCE2 verzia 6 (pred tým nazývaná PRINCE2 2017) prináša so sebou niektoré zmeny v interpretácii aj certifikácii. Prinášame súhrn najdôležitejších informácií.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál

Pripravili sme pre Vás druhé vydanie dvojja-zyčného manuálu "Základy metó- dy projektové- ho riadenia PRINCE2". Manuál prináša všetky infrormá- cie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac

PRINCE2 v Rusku

PRINCE2 Foundation training in RussiaŠkolenie v Rusku bolo výzvou aj zážitkom. Hoci moja ruština ešte nedosahuje profe-sionálnu úroveň, dohodli sme sa, že budeme pokračovať v spolupráci a budovať základ pre rozšírenie kurzov na ruský trh.

Čítať viac