Prince-2.sk
X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyOstatné školenia

PCG Počítačová grafika a dizajn

Využitie počítačov pri realizovaní grafiky a dizajnu

Certifikát

Potvrdenie o účasti

Obsah

Pre koho je školenie určené

Školenie je určené pre všetky vekové skupiny záujemcov, ktorí pracujú alebo sa uchádzajú o zamestnanie v oblasti vytvárania grafiky a dizajnu. Účelom školenia je získanie znalostí ovládania grafických programov a navrhovania dizajnu reklamných materiálov, predmetov, webových stránok či publikácií aj bez predošlých znalostí o grafike.

 

Obsah

Školenie začína zoznamením sa s programami Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a Adobe InDesign, ktoré zahŕňa rozdelenie programov podľa využitia, vysvetlenie prostredia programov a ich funkcionality. Študenti sa naučia upravovať fotografie a obrázky, neskôr prejdú do samotného kreslenia a vytvárania vlastných grafických prvkov. Celé školenie bude vrcholiť naučením sa vytvárania rôznych reklamných plagátov, obalov kníh, webovej grafiky a tvorbou brožúrkových a knižných publikácií.

 

Čo Vás naučíme?

Ukážeme vám ako pracovať s grafickými programami, ako navrhnúť vlastné grafické prvky, upravovať fotografie, tvoriť brožúry a knihy a následne vytvoriť komplexné grafické výstupy spojením všetkých prvkov.

 

Školenie je rozdelené do nasledovných modulov:

1. Adobe Photoshop I.
- zoznámenie sa s programom
- vysvetlenie funkcionality
- predstavenie nástrojov

2. Adobe Photoshop II.
- úprava obrázkov a fotografií
- výroba rastrových prvkov

3. Adobe Photoshop III.
- tvorba webdesignu
- návrh dizajnu reklamných predmetov
- návrh dizajnu webových stránok

4. Adobe Illustrator I.
- zoznámenie sa s programom
- vysvetlenie funkcionality
- predstavenie nástrojov

5. Adobe Illustrator II.
- kreslenie vektorových prvkov
- import a export do/z iných programov

6. Adobe Illustrator III.
- trojrozmerná grafika
- filtre, efekty

7. Adobe InDesign I.
- zoznámenie sa s programom
- vysvetlenie funkcionality
- predstavenie nástrojov

8. Adobe InDesign II.
- tvorba brožúr
- tvorba knižných publikácií

Cena (bez DPH)

Cena kurzu PCG Počítačová grafika a dizajn je 792 € bez DPH (950.4 € s DPH).

Rýchle informácie

Webinárové školenie PRINCE2 2017

Ideme s dobou a snažíme sa šetriť váš čas aj peňaženku. Preto organizujeme ako prví na Slovensku  školenie PRINCE2 2017 prostredníctvom webinára. Neváhajte a získajte viac informácií na našej stránke. Prvý deň školenia je ZADARMO!!!


Bezplatné školenia cez REPAS+, KOMPAS+

Poskytujeme školenia projektového riadenia PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner a SCRUM prostredníctvom Úradov práce a to programy REPAS+ a KOMPAS+. Kurzy môžu byť preplatené vedeným úchádzačom o zamestnanie na úradoch práce.


Nová verzia PRNCE2 2017

V roku 2017 prišla na trh aktualizovaná verzia metodiky PRINCE2. Nová verzia PRINCE2 2017 prináša so sebou niektoré zmeny v interpretácii aj certifikácii. Prinášame súhrn najdôležitejších informácií.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál

Pripravili sme pre Vás druhé vydanie dvojja-zyčného manuálu "Základy metó- dy projektové- ho riadenia PRINCE2". Manuál prináša všetky infrormá- cie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac

PRINCE2 v Rusku

PRINCE2 Foundation training in RussiaŠkolenie v Rusku bolo výzvou aj zážitkom. Hoci moja ruština ešte nedosahuje profe-sionálnu úroveň, dohodli sme sa, že budeme pokračovať v spolupráci a budovať základ pre rozšírenie kurzov na ruský trh.

Čítať viac