Prince-2.sk - Testy
X
NAOZAJ CHCETE ODÍSŤ?
Chceli by ste sa opýtať akékoľvek otázky z oblasti certifikácie Projektového riadenia?
Pravidelne budeme pre vás vysielať bezplatné Webináre z oblasti projektového riadenia a zároveň pripravujeme aj školenie PRINCE2 formou webinárov.
Odpovieme na vaše otázkyOtestujte svoje znalosti

Máte už nejaké skúsenosti z projektového riadenia? Stačí, ak sa zaregistrujete a môžete si vygenerovať niekoľko skúšobných testov. Aby ste sa zlepšili, môžete si bezplatne pozrieť naše video-prednášky a preštudovať dokumentáciu. 

Chcete vyskúšať kompletný APMG test?

Ak si zakúpite náš účet Video alebo Essence a absolvujete kompletný video-kurz, určite dosiahnete lepšie bodové hodnotenie. Výsledky vašich testov budete mať zaznamenané vo svojom účte a budete si ich môcť neskôr znova prezrieť.

Účet Student dostávate bezplatne pri zakúpení niektorého z našich školení a umožňuje Vám vygenerovať niekoľko skúšobných testov na úrovni PRINCE2® Foundation. Všetky testovacie otázky na našej stránke sú oficiálne schválené APMG ako vhodné na testovanie znalostí k metodike PRINCE2.

Účet Essence poskytuje jeden kompletný test PRINCE2 Foundation. Má 70 otázok a ponúka aj vysvetlenie správnych a nesprávnych odpovedí, ako aj referenciu na školiaci manuál "Základy projektového riadenia PRINCE2".

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť.

Tomáš B.

Účelom testov pre registrovaných užívateľov je len urobiť si prehľad o PRINCE2 a niektoré testovacie otázky sa môžu po čase opakovať. Na vzdelávacie účely sú určené štandardné testy so 70 otázkami, ktorých si môžete generovať viac. Odporúčame testy robiť až vtedy, keď si naštudujete príslušnú literatúru, alebo pozriete video-prednášky.

01.06.2015 13:04:26

Ivana H.

Ivana .:Otázky v online testoch sa stále opakujú. Výsledok testu neodzrkadluje reálnu znalosť a pripravenosť na skúšku, pretože pri opakovaní online testov si správnu odpoveď viete zapamätať a teda získate mylnú predstavu, že ste na skúšku pripravený.

01.06.2015 10:12:17

Hodnotenie kurzov:

hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie4.93

Hlasovalo ľudí: 44

hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenieProfesionálne znalosti školiteľa z oblasti PRINCE2
hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenieŠkoliaca metóda, prednes učiva školiteľom, diskusia
hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenieVysvetlenie učiva na príkladoch z praxe študentov
hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenieÚčelnosť a kvalita tlačených a elektronických školiacich materiálov
hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenieDoporučili by ste iným záujemcom našu školiacu firmu?

Hlasovať môžu len prihlásení používatelia.

Bezplatná prezentácia

Reklama

Rýchle informácie


REPAS - certifikát PRINCE2 zdarma

Rekvalifikácia, príležitosť, spolupráca - národný program REPAS vám umožní získať certifikát PRINCE2 Foundation alebo aj PRINCE2 Foundation, Practitioner, Scrum a iné zdarma a to aj v roku 2016.


Time management

Rozšírili sme ponuku školení ako efektívne riadniť svoj čas. Ak máte pocit, že nestíhate, tento kurz je pre vás. Pozrite si aktuálny kalendár.


Nová verzia PRNCE2 2017

V tomto roku prichádza na trh aktualizovaná verzia metodiky PRINCE2. Nová verzia PRINCE2 2017 prináša so sebou niektoré zmeny v interpretácii aj certifikácii. Viac sa dozviete na webinári...

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál

Pripravili sme pre Vás druhé vydanie dvojja-zyčného manuálu "Základy metó- dy projektové- ho riadenia PRINCE2". Manuál prináša všetky infrormá- cie    o metodike PRINCE2 a je vhodný aj na školenia PRINCE2 Foundation.

Čítať viac

PRINCE2 v Rusku

PRINCE2 Foundation training in RussiaŠkolenie v Rusku bolo výzvou aj zážitkom. Hoci moja ruština ešte nedosahuje profe-sionálnu úroveň, dohodli sme sa, že budeme pokračovať v spolupráci a budovať základ pre rozšírenie kurzov na ruský trh.

Čítať viac